Update #2: Opvang van Oekraïense vluchtelingen in onze kerk

Sinds vrijdag 18 maart is in onze kerk het Meeting Point voor Oekraïense vluchtelingen van start gegaan. Op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag tussen 10u-14.30u staat de kerk open voor Oekraïners (dinsdag in Kerk aan het Lint, Alendorperweg 103). Een team van vrijwilligers uit de kerken in Leidsche Rijn is beschikbaar om hen op te vangen.

Er is twee keer per week een taaluurtje, op vrijdag is er een kledingmarkt, er komt af en toe een kapper, er is ruimte voor ontmoeting, met elkaar eten en samen met een tolk allerlei vragen beantwoorden over hun verblijf in Nederland. Daarnaast worden regelmatig andere activiteiten georganiseerd zoals een wandeling of op zaterdag 9 april een kinderactiviteit rond de kerk.

Uiteraard bent u welkom voor een bakje koffie als de kerk open is! Als u wilt helpen, kunt u zich aanmelden via diaconie@gergemutrecht.nl of 06 3812 2411.

Wilt u zich inzetten als gastgezin? Dan kunt u zich aanmelden via www.diaconie-utrecht-vluchtelingen.nl. 

nl_NLDutch